משלוח והחזרת מוצרים

מדיניות ביטול קנייה

במידה והתחרטתם והחלטתם שאינכם מעוניינים במוצר שרכשתם אצלנו? הכול בסדר, תוכלו לקבל החזר מלא עד 48 שעות ממועד הרכישה. לאחר 48 שעות יגבו דמי ביטול של 5% מסכום הרכישה. הלקוח רשאי להחזיר מוצר/ים תוך 14 ימים, ולקבל כספו חזרה בניכוי דמי משלוח ודמי סליקה באם עברו 48 שעות ממועד הסליקה. חברת ליסקר אחזקות עלמא עיצובים רשאית לאשר את קבלת המוצר במידה והוא במצבו המקורי ושלא נעשה בו שימוש. את ההחזרה ניתן לעשות באופן עצמאי או בתיאום איסוף עם החברה (וזאת תמורת תשלום).

תנאים להחזרת המוצר:
• מוצר יוחזר בצירוף הזמנה/חשבונית מקורית.
• עלות ההובלה תחול על הלקוחות ועליהם יהיה לדאוג להחזיר את הריהוט לחברה. המוצר יוחזר ללא סימני חבלה.
• לא ניתן להחזיר לחברה מוצרים שנרכשו מתצוגה או עודפים
• במקרה בו תסרב החברה לקבל את המוצר, היא תסביר ללקוח את סיבת הסירוב.
• לא יתקבלו החזרות לאחר 14 ימים.

אחריות המוצר

לכל רהיט חדש הנרכש מעלמא עיצובים קיימת אחריות התקפה לשנה שלמה – החל ממועד רכישת המוצר. במקרה של כל בעיה הקשורה לרהיט יש לפנות לעלמא עיצובים ונציגי החברה ישמחו לתת את השירות הדרוש. בתום תקופת האחריות רשאית החברה להמשיך לספק שירות ותיקונים למוצר – אך אינה מחויבת לכך.
על ריהוט אשר נקנה מתצוגה, תערוכות או עודפים לא חלה אחריות ולא תינתן אחריות במעמד הקנייה.

הובלה והרכבה

חברת ליסקר אחזקות עלמא עיצובים מתמחרת את שירות משלוח הרהיטים שלה בצורה שווה לכל חלקי הארץ, אך עשויה להחליט ולשנות את המחיר ללא התראה מוקדמת על סמך דעתה בלבד. מחיר ההובלה אחיד וזהה לכל עיר ולכל ישוב בישראל, כולל מעבר לקו הירוק. המוביל הנו מוביל חיצוני מטעם החברה אשר יצור קשר עם הרוכש באמצעות הפרטים שסופקו על ידי הלקוח במעמד הקנייה. ההובלה והרכבה יתואמו ויתרחשו בהתאם לנוחות הלקוח. מועד האספקה הנו 14 ימי עסקים, אך באם הלקוח לא ענה עד תום תקופה זו תתקיים הארכת זמן האספקה עד 30 יום ויותר. עקב אי מענה בעלי האתר וחברת ליסקר אחזקות עלמא עיצובים רשאים לבטל את ההזמנה בכל עת.

משלוחים

לאחר הוספת המוצר/ים לסל הקניות ומעבר לעגלה או לחיצה על כפתור "קנה עכשיו",תפתח בפניכם אופציה לבחירת סוג המשלוח.

  1. משלוח חינם בהזמנה מעל 999 ש"ח מתבצע על ידי שליח חיצוני מטעם החברה וכולל הרכבה. (במקרה של משלוח עם שליח, החברה תיצור קשר עם הלקוח לפני האספקה לצורך תיאום)
  2. איסוף עצמי (מקניון ארנה, הרצליה, השונית 2) בתיאום מראש בלבד. אין אחריות על נזקים באיסוף עצמי.
  3. תעריף קבוע לכל חלקי הארץ: ₪149.00
Enable registration in settings - general
Call Now Button